2118/910
Constant (f. Amsterdam 1920, d. Utrecht 2005)
Figurkomposition. Sign. Constant, 22/150. Litografi i farver. Lysmål 74×56.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 4. maj 2021
Vurdering
Hammerslag