2142/135
Kinesisk vase, firsidet balusterformet, dekoreret i blåt med blomster og design. Mærket Kangxi 20. årh. H. 24,5 cm.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag