Michael Kvium (f. Horsens 1955)
“Stay Ahead of Your Time”. Dyptikon. Sign. på bagsiden Kvium 18. Olie på lærred. 130×135 og 46×38. Uindrammet. (2)
Proveniens: Galleri Brandstrup, Oslo. Erhvervet her af den nuværende ejer.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og foto, 3. marts 2020