2115/852
Dansk møbeldesign
Lænestol med stel af teak, betrukket med grønligt uld. 1960'erne.
Fremstår med let alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 13. april 2021
Vurdering
Hammerslag
17 bud