2118/664
Helge Jacobsen (f. København 1916, d. sst.)
Komposition. Sign. Helge J. Akvarel og tusch på papir. Bladstørrelse 42×60.
Undersøgt i ramme. To huller efter tegnestifter.
Moderne kunst og design, 4. maj 2021
Vurdering
Hammerslag