12041/121
Et par bordlamper af forgyldt og patineret metal, siderne med vædderhoveder. Empire stil, ca. 2000. H. inkl. skærm 60. (2)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 8. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag