2025/8523
Antagelig russisk karaffelsæt af glas med forgyldt dekoration og staffering, tilhørende firsidet bakke med indtrukne hjørner og fire vodkaglas med hank. 20. årh.s første årtier. (9).
Aldersrelaterede spor.
Russisk tema, 15. juni 2020
Vurdering
Hammerslag