12043/24
Ib Christian Viggo Meyer (f. 1937, d. 2016, Sjælland, 1982-)
“Snevejr, Paris”. Sign. 02. Olie på plade. Lysmål 35×28. Rammemål 38×31.
Kunst, antikviteter & design, 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
16 bud