2032/1234
Lillefinger citrinring af 14 kt. guld og sterlingsølv prydet med facetslebet citrin. Str. 47.
Proveniens: Guldsmed Traudel Toftegaard.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker, 5. august 2020
Vurdering
Hammerslag