2023/​528

Lise Malinovsky (f. København 1957)

“Tristés”. Sign. på bagsiden Lise Malinovsky, 1991. Olie på lærred. 110×165.

Moderne kunst og design, 2. juni 2020

Vur­dering

20.000–25.000 kr.

Hammerslag