2108/191
Otte juleskeer og en gaffel af delvis forgyldt sterlingsølv med emaljearbejde. A. Michelsen. Derudover seks kaffeskeer af sølv, Københavns bymærke 1957. (15)
Julebestik: ske og gaffel 1956 - replica ske 1957 - replica. skeer: 1967–1972.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 22. februar 2021
Vurdering
Hammerslag
31 bud