2139/932
Ubekendt møbeldesign
Serveringsvogn af messing opsat på hjul, greb af træ. Top og hylde af perforeret messing. Top ilagt glasplade. H. 76. L. 86. B. 50.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 28. september 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud