891/​439

Lommeur af 18 kt. guld, ref. 59001, hvid skive med romertal, signeret Vacheron Constantin Geneve, værk signeret Vacheron Constantin Geneve, cal. 1015, Twenty (20) Jewels, serienr. 706107. Ca. 1980. Vægt i alt 49 g. Kassediam. 42 mm.

Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten. Bagkasse med overflade ridser.

Armbåndsure, 27. november 2019

Ure ▸ Lommeure

Vur­dering

20.000 DKK

Hammerslag