12104/202
Emka
“Baicoli, i famosi Biscotti Veneziani”. Tryksign. Litografisk reklameplakat. Trykt hos Baicoli, Milano. Bladmål 49×34. Uindrammet.
Små rifter langs siden.
Kunst, antikviteter & design, 28. januar 2021
Vurdering
Hammerslag