12104/​202

Emka

“Baicoli, i famosi Biscotti Veneziani”. Tryksign. Litografisk reklameplakat. Trykt hos Baicoli, Milano. Bladmål 49×34. Uindrammet.

Små rifter langs siden.

Kunst, antikviteter & design, 28. januar 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag