2441/786
Dansk design
Bordlampe af messing i form af gren. 1970'erne. H. inkl. skærmholder 58.
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
178112 |
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.