1717/1618
Engelsk patronkuffert af læderbeklædt egetræ, indvendig fire rum, hjørner med messing. 20. årh.s første halvdel. H. 13. B. 32. D. 24.
Alders og brugsslitage, nøgle medfølger ikke.
Varia, 27. april 2017
Vurdering
Hammerslag
25 bud