1949/2043
Damearmbåndsur af 18 kt. guld. Ref. 140.115.1. Quartz værk. Cremefarvet urskive med sorte romertal. Original rem af brunt præget læder med Jaeger-LeCoultre spænde af forgyldt metal. Urets diam. 29 mm. 1990'erne.
Fremstår med mindre alders- og brugsspor. Batteriskift påkrævet.
Armbåndsure, 4. december 2019
Vurdering
Hammerslag
28 bud