2448/​877

Poul Pava (f. Ribe 1967)

Uden titel. Sign. Poul Pava. Bemalet stol. H. 57.

Mindre afslag.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

550 DKK

17 bud

1068394 550 DKK
1058237 (Autobud) 500 DKK
1068394 480 DKK
1058237 (Autobud) 460 DKK
1068394 440 DKK
1058237 (Autobud) 420 DKK
1068394 400 DKK
1058237 (Autobud) 380 DKK
1068394 360 DKK
1058237 (Autobud) 340 DKK
1068394 320 DKK
1058237 (Autobud) 300 DKK
57688 290 DKK
1058237 280 DKK
998210 270 DKK
1058237 260 DKK
320432 250 DKK