2003/672
Leif Sylvester (f. København 1940)
“Stor dukke”. Usign. Unika. Forkobret keramik. H. 10.
Proveniens: Galerie Seidenfaden.
Krakeleringer ved armene.
Moderne kunst og design, 14. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
24 bud