921/452
Asger Dybvad Larsen (f. 1990)
Uden titel, 2017. Sign. og dateret på bagsiden. Mixed media, syet collage af lærred. 190×140. Uindrammet.
Proveniens: Gether Contemporary, København (stemplet på blændrammen).. Proveniens: Privatsamling, Danmark.
Vurdering
Hammerslag