2046/802
Skandinavisk design
Loftslampe af messing med skærme af klart glas. 1950'erne. H. inkl. ophæng 112.
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design (udskudt), 12. november 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|