2432/228
Victor Qvistorff (f. Aarhus 1882, d. København 1953)
Havneparti med sejlskib. Sign. V. Qvistorff 1951. Olie på papir monteret på pap. 16×22.
Ældre malerier, møbler og varia, 5. august 2024
Vurdering
Hammerslag
17 bud