2249/553
Lars Nørgård (f. Aalborg 1956)
“Orm”. Sign. på bagsiden Lars Nørgaard - 88. Olie på lærred. 44,5×36.
Moderne kunst og design (udskudt), 8. december 2022
Vurdering
Hammerslag