1410/​9036

Charles Keller

Et par industrilamper af metal. Udført og mærket hos Zumtobel Staff. H. 54. Diam. 34. (2)

Almindelig brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Interior, 6. marts 2014

Vur­dering

2.500 DKK

Hammerslag

1.300 DKK

1.300 DKK
1.250 DKK