1410/9036
Charles Keller
Et par industrilamper af metal. Udført og mærket hos Zumtobel Staff. H. 54. Diam. 34. (2)
Almindelig brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Interior, 6. marts 2014
Vurdering
Hammerslag