2426/662
Elna Fonnesbech-Sandberg (f. København 1892, d. Gentofte 1994)
To kompositioner. Sign. på bagsiden hhv. 1955 og 1979. Mixed media. 20,5×26,5. (2)
Proveniens: Kunstneres familie.
Enkelte skrammer, derudover original stand.
Vurdering
Hammerslag
14 bud
513539 | ||
1158798 (Autobud) | ||
513539 | ||
1158798 (Autobud) | ||
513539 | ||
1158798 (Autobud) | ||
513539 | ||
1158798 (Autobud) | ||
513539 | ||
1158798 (Autobud) | ||
232847 | ||
1158798 (Autobud) | ||
989565 | ||
1158798 |