Christian Lemmerz (f. Karlsruhe 1959)
Uden titel. Sign. Lemmerz 86. Kuglepen, blyant og oliepletter på papir. Bladstørrelse 42×29,5.
Proveniens: Galleri Specta, Århus.
Håndteringsmærker. Undersøgt i ramme. Papiret er let gulnet.