2051/8037
Skærm med fem paneler dekoreret i pompeijansk stil, olie på lærred. 19. årh. H. 170. L. 240. hvert panel har B. 48.
Selected – Møbler, ure & tæpper, 15. december 2020
Vurdering
Hammerslag