2032/81
To hollandske snusdåser af messing med dekoration på låget. 18. årh. L. 12 og 15 cm. (2).
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag