2014/119
George III kommode af mahogni. England, 18. årh.s slutning. H. 94. B. 94. D. 48.
Restaureret. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud