12027/​112

Pablo Picasso (f. Malaga 1881, d. Mougins 1973)

“L'Atelier de Cannes”. Litografisk plakat, 1988. Usign. Trykt af Mourlot. Bladstørrelse 76×54. Uindrammet.

Kunst, antikviteter & design, 2. juli 2020

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1.000 DKK