11949/3
Bernard VillemotBernard Villemot (f. 1911, d. 1989)
“SPAIN”. Turistplakat fra ca. 1953. Tryksign. Villemot. Litografisk plakat i farver. Bladsstørrelse 99×62. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 5. december 2019
Vurdering
Hammerslag
17 bud