2132/267
To masker samt to figurer, udskåret og delvis bemalet. Bobo, Fang og Kuba stil. H. 25–77 cm. (4)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser, mærker og revner.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. august 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud