12101/20
En patineret senempire ramme af udskåret og forgyldt træ. 19. årh.s første halvdel. 32×27. Rammemål 44,2×39,2.
Ensartet kraftig patina. Enkelte afslag.
Kunst, antikviteter & design, 7. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud