2124/7538
Mette Vangsgaard (f. 1968)
Uden titel. Usign. Mixed media på trækasse med perler samt lysinstallation. H. 62. B. 44. D. 60.
Der garanteres ikke for funktionaliteten. Støvet. Perler mangler.
Samtidskunst, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag