2440/​853

Britisk design

Fritstående reol af mahogni, sortlakeret træ og messing. Udført og mærket hos G-Plan. 1960'erne. H. 96. B. 106. D. 32.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Skrammer. Skjolder. Afskalninger.

I Aarhus
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?