2440/216
Even Ulving (f. Helgeland 1863, d. Åsgårdsstrand 1952)
Parti fra Norge med udsigt til Svenner Fyr. Sign. E. Ulving. Olie på lærred. 49,5×70.
Let overfladerensning anbefales.
Vurdering
803735 |