12137/​59

Isspand af sølvplet smedet med to hanke. Stemplet og udført hos Sambonet, Italien. H. 12,5.

Stand

Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.

Auktion

Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021

Kategori
Vur­dering

800 DKK

Solgt

Hammerslag

400 DKK  

1 bud

Tidspunkt Byder Bud
400 DKK