769/​264

John Kørner (f. Aarhus 1967)

Komposition. Sign. på bagsiden YLE Kørner 2002. Akryl på lærred. 150×120.

Proveniens: Galleri Christina Wilson, København..

Udvalgt kunst, 27. februar 2007

Vur­dering

150.000–175.000 DKK

Hammerslag

200.000 DKK