2138/​815

Hardy Brix (f. Stangerum 1951, Århus,1977-)

Stilleben. Usigneret. Olie på lærred. 48×55.

Behov for let overfladerensning.

Moderne kunst og design, 21. september 2021

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

1.050 DKK

1.050 DKK
1.000 DKK