1950/​12

“Blommenslyst nye fuglepark”. Konkavt reklameskilt af bemalet metal. 20. årh. H. 29. B. 159.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Rust. Afskalninger.

Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag