2049/227
Orientalsk tæppe i gentagelsesmønster med “Fleur de Fleur” design. Flot tæt knyttekvalitet. 21. årh.(aldrig anvendt). 365×275.(10083)
Dette emne handles i fuldmoms
Ældre malerier, møbler og varia, 30. november 2020
Vurdering
Hammerslag