2441/​531

Dansk snedkermester

Lænestol med ben betrukket med rødt skind. Sæde samt indvendig ryg og sider betrukket med rødt skind. Udvendige sider og ryg betrukket med sort skind.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Skind med pletter, smuds, krakeleringer og defekter.

I Lyngby
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?