2008/56
Fransk reol af sortmalet jern og messing, hylder af klart glas. Ca. 1900. H. 182. B. 60. D. 30.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud