865/​388

Et par svenske rokoko spejle i rammer af forgyldt træ. 18. årh.s midte. Senere lysarme af messing medfølger. 20. årh. H. 60. B. 26. (2)

Russisk + varia & møbler, 2. juni 2016

Vur­dering

12.000–18.000 DKK

Hammerslag

10.000 DKK