2040/296
Samling af fortrinsvis engelske målebægre og krus af tin. 19–20. årh. H. 4–23 cm. (16)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 28. september 2020
Vurdering
Hammerslag