1805/58
Roeland Koning (f. Amsterdam 1898, d. Wassenaar 1985)
Portræt af en herre siddende ved sit skrivebord. Sign. Roeland Koning. Olie på lærred. 100×80.
Behov for rensning.
Ældre malerier og møbler, 29. januar 2018
Vurdering
Hammerslag
24 bud