2032/29
Ovalt Louis XVI spejl i ramme af forgyldt træ med ikke tilhørende lysarme af messing. 18. årh.s slutning. H. 94. B. 50.
Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag