12015/64
Spejl i ramme af mahogni, hjørner prydede med rosetter. 19. årh. H. 90. B. 64.
Brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 9. april 2020
Vurdering
Hammerslag
Brugsslitage.