905/764
Victor Isbrand (f. København 1897, d. sst. 1989)
To franske soldater. Sign. V. Isbrand, 1919. Bemalet på bagsiden. Olie på lærred. 43 × 34.
Konditionsrapport ved forespørgsel. (X8932)
Malerier, skulpturer og grafik, 8. december 2021
Vurdering
Hammerslag