2110/150
Bordlampe af gips monteret med skærm af plast beklædt med hessian. 20. årh. H. inkl. skærm 94.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle, ridser mærker og mindre afslag. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. marts 2021
Vurdering
Hammerslag